Objawy - nadzerka

Nadżerka

objawy.org.pl

Tytuł:  Zamrażanie Nadżerki
Autor:  kaska
17.2.2011, 10:35
Witam:)Na ostatniej wizycie u ginekologa lekarka wykryła u mnie nadżerkę. Stosowałam już globulki, ale nadżerka wcale nie zmalała, więc ginekolog stwierdziła, że najlepsze będzie zamrażanie, gdyż leczenie za pomocą innych metod trwałoby bardzo długo. Nie wiem czy to bezpieczne w mojej sytuacji. Słyszałam, że przed urodzeniem pierwszego dziecka taki zabieg nie jest wskazany. Co sądzicie na ten temat?

Autor:  klara
17.2.2011, 15:25
Z tego co się wiem to usuwanie nadżerki metodą zamrażania nie przeszkadza w przyszłości posiadaniu dzieci (co innego z wypalaniem). Moja znajoma/25lat/ miała usuwaną nadżerkę właśnie metodą wymrażania i bardzo sobie chwali jej efekty.

Autor:  magda
18.2.2011, 09:25
Ja miałam usuwaną nadżerkę taką metodą. Jest ona bezbolesna i skuteczna. Nie ma efektów ubocznych. Nie ma czego się bać.

Autor:  monia
18.2.2011, 14:10
ja też miałam usuwaną nadżerkę w taki sposób jednak mnie troszkę bolało ale po Pyralginie przeszło i to szybko

Autor:  beata
21.2.2011, 08:36
no niestety każda z nas jest inna i inaczej reaguje na zabieg ja go przeszłam bezobjawowo

Autor:  bożena
21.2.2011, 13:35
i tu się zgadzam z tym co napisała beata każda z nas jest inna i to, że jednej nie boli to nie znaczy, że i reszta będzie tak odczuwała

Autor:  rudzia
14.9.2011, 21:15
u mnie tez wykryto to paskudstwo... nawet niewiem skad to sie wzielo... ginekolog przepisala mi globulki dopochwowe...bralam trzy opakowania jedno za drugim z przerwa na miesiaczke. ide teraz na kontrole wiec po wizycie u \\\"cipologa\\\" dam znac co i jak :) pozdrawiam

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Kto ma więcej pasków: zebra czy słoń?

Pozostałe tematy: