Objawy - nadzerka

Nadżerka

objawy.org.pl

Tytuł:  nadrzerka
Autor:  zaniepokojona
3.2.2011, 19:35
miałam pierwsze badanie data xxx ( a pod spodem w karcie data xxx nie wiem na która się patrzy datę) pobrano mi cytologie dnia xxx wynik obraz cytologiczny bez cech SIL i nowotworu zmiany komórek nowotworowych związane z zapaleniem miałam iść jeszcze do tego lekarza na kontrol i nie poszłam ale bralam przez niego zapisane leki do ustnie i do pochwowo pózniej przenioslam sie do innej przychodni i tam musialam isc do ich ginekologa z tego co wyczytałam w karcie mialam rowniez GR II lekarz juz nie mlody ktory tam pracuje powinien byc juz na emeryturze chyba sobie dorabia mial moze kolo 50 - 70 lat nie wiem ale byl juz stary siwy i nosil okulary stwierdzil CYTOLOGIA GR II stwierdzono stan zapalny do leczenia znow bralam srodki do ustne i do pochwowe leczenie samymi srodkami zajelo mi kolo 3 miesiecy bo pierwsza wizyte odbylam xxx po dlugim leczeniu stwierdzono ze mam miec zabieg pierw mowiono mi otak zwanej przypalance zabieg odbył sie xxx doktor robil mi go ztak ze z duzej butli podobnej do butli z tlenem mial podlaczona jakas koncowke i z niej cos lecialo myslalam ze to jest przypalanka gdy kserowalam karte by isc do innego lekarza okazuje sie ze mam wpisana krioterapie nadrzerki mialam po zabiegu kontrol lekarz stwierdzil ze ladnie die goi czy zagoilo wiec zapytalam czy moge juz sie starac z mezem o dziecko bo od roku jestem mezatka powiedzial ze tak od tamtej pory staramy sie o dziecko i nic mam nieraz jakejs mdlosci zachcianki raz mi sie nawet zdarzylo pierwszy raz ze wstalam rano i mialam poranne mdlosci zbieralo mi sie na nie ale nie wymiotowalam u tych obu lekarzy bylam na kase chorych kolezanka u tego pierwszego miala zabieg tez na nadrzerke i tez krioterapia ale juz prywatnie tez brala duzo lekow po pewnym czasie cos ja pchnelo i poszla do innego lekarza tez na kase chorych tym razem do kobiety ona stwierdzila ze jest nadrzerka nie zaleczona ze ma jakejs krosty czy pecherze i nadal sie leczy na dodatek ma niewielkie szanse na potomstwo bo ma jak pamietam torbiele teraz ja bardzo sie boje czy na pewno mam zaleczona i czy bede miala dzieci chodzi mi nawet z mezem po glowie zrobienie badania na nieplodnosc ale bardzo sie boje nie wiem co wyjdzie gdzie mozna je zrobic ile kosztuja teraz chce isc prywatnie do lekarza na powtorne badania tym razem prywatnie tam gdzie chodzila zona mojego meza brata podobno bardzo dobry doktor ale tez sie boje ale bardzo pragne miec wszystko w porzadku a zwlaszcza chcialabym jyz dzieci prosze o pomoc i rade zaniepokojona 24 - latka

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Co jest większe, słoń czy księżyc

Pozostałe tematy: