Objawy - nadzerka

Nadżerka

objawy.org.pl

Tytuł:  miałam robioną krioterapię .
Autor:  Magda
22.11.2010, 17:13
Dlaczego po 4 dniach po zabiegu z pochwy zaczął się wydzielać toksyczny zapach???

Tytuł:  przedemną .
Autor:  wiola 23
12.1.2011, 23:55
ja będe dopiero miala usuwana nadrzerke bardzo sie boje chociaz urodzilam dwoje dzieci to ten lek we mnie jest boje sie bo nie wiem jakim sposobem a mam czarne wizje tego zabiegu

Tytuł:  nadżerka
Autor:  
10.3.2011, 17:46
Miałam juz wypalaną nadżerkę xxx był zupełnie xxx uśpina na dosłownie kilka minut!Obudziłam sie i było po xxx po zabiegu odczuwalam jakby bule menstruacyjne,ale szybko przeszłxxx trwały trzy xxx ma czego się xxxŻO OPTYMIZMU!!!!

Tytuł:  nadzerka .
Autor:  Lucyna
20.4.2011, 17:35
tez mam nadżerkę i to już od kilku lat, urodziłam dziecko i lekarz nie zaproponował mi xxx sumie to miałam 2 lekarzy strasznie się dziwie bo dużo moich koleżanek mówi mi ze tez mają wypalane

Tytuł:  mialam wymrazana nadzerke
Autor:  asia
17.1.2012, 14:23
po pierwszym porodzie bardzo czesto lapalam zapalenie drog rodnch.mialam wymrazana nadzerke lecz lekarz nie zalecil mi po tym zabiegu zadnych lekow.na Niestety mialam zle wykonany ten zabieg,teraz po urodzeniu drugiego dziecka udalam sie do prywatnego gabinetu i bede miec usuwana laserem.Licze ze teraz rezultat bedzie pomyslny.

Tytuł:  miałam wymrazana nadrzerke
Autor:  aga
24.2.2012, 22:00
Witam mam 24 lata byłam pierwszy raz u ginekologa kilka miesiecy temu okaząło sie ze mam nadrzerke dosc zaawansowana zdziwiłam sie bo tak naprawde nie słyszłam o czyms takim, lekarz najpierw po ogledzinach zrobił mi cytologie nastepnie biopsje i podał w trakcie czekania na wyniki tabletki doustne i do pochwowe na noc myslałam ze to pomoże ale tak naprawde nic nie dało okazło sie ze było prawdopodobienstwo nie leczone do spowodowania nowotworu szyjki macicy. po kolejnej kontroli zdecydował ze jedyny sposob to zamrazanie albo wypalanie lecz ponieważ nigdy nie rodziłam w moim przypadku jest najlepszym sposobem zamrazanie gdyz po wypalaniu mogłabym miec problemy z naturalnym porodem.Podczas wypalania nic nie czuc jedynie straszy gofac cie ogarnia i jest ci słabo warto isc z kims na taki zabieg robi sie go w ciagu 10 minut 2 razy. Ogarnia nas taki gorac gdyz jest to temperatura - 90 stopni ale naprawde tego nie czuc. po zabiegu musiałam nosic podpaski bo leciało ze mnie jeszcze bardziej niz przed zabiegiem jest to dosc krepujace taka woda jak z rozmrozonego miesa miałam taki stan przez 18 dni potem gdy sie to skonczyło znów miałam tabletki doustne i dopochwowe teraz bede miała miesiaczke i musze po niej isc do ginekologa na wizyte lecz nie wiadomo czy to wszystko cos pomoże gdyz lekarz zaznaczył ze można ja uspic ale znów moze sie pojawic jesli naprawde była tak poważna dlatego tez ta kontrola musi byc. Jesli nic to nie da to wypalanie dokonam po porodzie bo z nadzerka mozna zyc ale zycie z mysla ze cos jest z toba nie tak jest dołujace.Jeśli po wizycie sie okaze ze cos jest nie tak badz wszytko jest na dobrej drodze ze ewentualnie loekami sie wylecze to wam napisze .warto sie badac warto chodzic do ginekologa załuje ze nie poszłam wczesniej ale wstyd i niewiedza mnie do tego skłaniały dopuki moj lekarz pierwszego kontaktu sam mnie nie wysłał do ginekologa i to ze mezczyzna nic złego bardzo miły delikatny pan który bydzmoze uratował mi zycie bo nie leczone dopirowadza do nowotworu.

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Co lepiej lata: szybowiec czy kowadło?

Pozostałe tematy: