Objawy - nadzerka

Nadżerka

objawy.org.pl

Tytuł:  Nadżerka
Autor:  Angelika
12.5.2010, 04:52
Ja miałam zamrażaną nadżerkę i mogę polecić ten sposób. Jak by nie było to metoda naturalna żadnej chemii czy takich tam. Zabieg miałam robiony jakieś pół roku temu i od tej pory nie ma śladu po problemie

Autor:  ania
7.4.2010, 10:40
czy wypalanie nadzerki zimnem jest tylko prywatnie robioneczy tez na kase chorych?i czy aby na pewno nie bolało?

Autor:  Rozalia
25.4.2010, 18:33
Hello, co do prywatnych lub panswtwowych spraw to nie wiem jak to jest ale mysle ze mozna tez na kase chorych .Ala mam kolezanke ktora miala wypalana nadzerka i mowila ze bol jest nie do zniesienia. Ale moze inne panie sie wypowiedza bo prawda jest ze bol jest sprawa indywdualna....

Autor:  Karola
19.5.2010, 20:00
U mnie trwalo to z 30-40 sekund miałam wypalana nadzerke i mnie strasznie bolalo(pare godzin po rowniez)słyszalam wczesniej ze nie boli niestety chyba nie u wszystkich,tak jak juz wczesniej wspomniano bol to indywidualna xxx odbywalo sie na kase chorych

Autor:  Dorota
4.1.2011, 21:15
Moja mama miala wypalana nadzerke i mowila ze to nic nie xxx za miesiac mam miec rowniez ale lekarz mowil ze bedzie ja zamrazal.

Autor:  Ewelina
11.1.2011, 20:32
Ja miałam robione badanie i lekarz stwierdzil ze nadzerka bedzie usuwana laserem czy to boli?i jakies są komplikacje po zabiegu?

Autor:  kaska
6.2.2011, 22:37
mialam usowana laserem i nic to nie boli jedynie co to czulam delikatne cieplo

Autor:  ajmfree
25.2.2011, 00:34
wlasnie dzis mialam wypalana. blaszka pod dupke i jazda :) uczucie fakt, nieprzyjemne, ale bolem bym tego nie nazwala. raczej lekkim dyskomfortem ;)

Autor:  hepisedka
26.2.2011, 20:04
cześć Dziewczyny! mam xxx byłam u ginekologa, dowiedziałam się, że mam niewielką nadżerkę i skierowano mnie na cytologię. pani ginekolog powiedziała, że radzi mi, abym nie zgadzała się na wypalanie lub zamrażanie, gdyż przed porodem nie powinno się temu poddawać (ze względu na martwicę tkanki po). jeśli wyniki cytologii nie wskażą komórek nowotworowych, to będę leczona farmakologicznie. jestem w kropce po tym, co tu czytam... do tej pory byłam przekonana o niewłaściwości wypalania i wymrażania, a tu okazuje się, że prawie każda z Was została poddana temu zabiegowi. co myśleć?!

Autor:  natka
1.3.2011, 23:06
nadżerke miałam wypalaną po urodzeniu pierwszego dziecka lekarz mówił że to xxxżerka młodzieńcza,bul był okropny jak zeszłam z fotela to ledwo stałam na nogach,zaszłam w ciąże z drugim dzieckiem i niestety nadżerka wróciła wmiędzy czasie zmieniłam ginekologa i obecny lekarz nie chce mi usunąć nadżerki,mówi że to niekonieczne a ja sama nie wiem co robić może wrócić do poprzedniego lekarza?

Autor:  karolinka551
13.7.2011, 15:17
witam mam pytanie. czy takie objawy jak nieprzyjemny zapach z pochwy, lekki żółty śluz z pochwy, ból w podbrzuszu promieniujący na lędzwiowe okolice kręgsłupa, a także bardzo mało obfity okres mogą sygnalizować nadżerkę?

Autor:  karolinka551
13.7.2011, 15:22
mam także problem że podczas podniecenia odczówam ból... czy to też możebyc objaw nadżerki

Tytuł:  Ból podczas seksu
Autor:  Angela:(
5.8.2011, 15:42
Po stosunku mam jeszcze bóle brzucha i zmienił mi się zapach moczu:(

Autor:  Angela:(
5.8.2011, 15:46
A mam dopiero 19 lat

Autor:  ***
20.8.2011, 18:49
ja mam dopiero 18 lat i też miałam straszne swędzenie i podrażnione wargi i poszłam do ginekologa i okazało się że mam nadżerkę,przepisał mi leki i za 2 tyg mam iść na kontrole, nie wiem co masz zrobić ale najlepiej by było jakbyś jak najszybciej poszła do ginekologa, ja też byłam pierwszy raz.

Autor:  Dośka
30.8.2011, 19:25
Witam, mam pytanie... Jakie są jeszcze objawy nadżerki? zaczełam sie zastanawiac czy jej czasem nie mam,gdy zobaczyłam kiedyś ubytki w wargach sromowych mniejszych. Owszem wystepuje swędzenie. Mam stałego partnera i może to wystąpić od \\\"nadmiaru\\\" seksu?

Autor:  żaneta
24.10.2011, 16:21
witajcie ! dziś lekarz wykrył u mnie nadżerke a zlecił mi jej wypalenie w czwartek a jestem tydzień przed okresem i nie rodziłam jeszcze...może ktoś mi coś poradzić w tej sytuacji??

Autor:  sylwia
15.11.2011, 19:51
witam ja wlasnie dzisiaj mialam wypalanke o godzinie 16 w prywatnym gabinecie powiem ze da sie przezyc a nastepna wizyte mam za 5 tygodni pozdrawiam

Autor:  Julka
18.11.2011, 20:03
Witajcie ja tez dowiedzialam sie od mojego lekarza tydzien temu ze mam nadzerke,i musi jä wypalic.Mieszkam za granicä i chodze do polaka ginekologa.Möwil mi ze on to robi pod narkozä.Czy to konieczne,poprostu ja nigdy w zyciu nie mialam nic robionego i dlatego städ te obawy.Czy to bardzo boli po zabiegu i czy musi byc podana Voll narkoza?

Autor:  marta
7.12.2011, 23:33
hej , ciezka sprawa z ta nadzerka , ja dzis sie dowiedzialam ze mam wysoka nadzerke , czyli juz jest powaznie , mam dwoje malych synow , jestem sama z nimi , i nie wiem jak to bedzie jesli wyniki ktore dostane beda stwierdzaly ze mam raka szyjki macicy , masaka , nie mam pojecia co bedzie . a jak sobie teraz tak tu czytam jakie sa objawy raka szyjki macicy to az sie rozplakalam bo te objawy wlasnie mnie mecza od dwuch tygodni ........

1 2 > 

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Co lepiej pływa: kowadło czy rekin

Pozostałe tematy: